Oferta koncertowa

 Zespół Mila prezentuje swój najnowszy program artystyczny ,,Góralskie Show”. Zespół gra na żywo dynamiczną i rozrywkową muzykę w połączeniu w folklorem góralskim oraz lachowskim. Koncertowe show idealnie sprawdza się na plenerach czy też eventach. Nie zabraknie energii na scenie i góralskiej charyzmy która jest wizytówką zespołu. 

Zespół pierwszy raz wystąpił publicznie w 2003 roku. Skład zespołu tworzy sześć energicznych osób. Zespół pochodzi z Limanowej która położona jest na południu Polski w woj. małopolskim.

Zespół posiada bardzo szeroki zasób instrumentów: skrzypce, trąbka, klarnet, akordeon, saksofon tenorowy, saksofon altowy, gitara solowa, gitara basowa, klawisze, kontrabas, perkusja.

Koncert klasyczny [Sekcja rytmiczna, wokaliści | 6 os. na scenie | Czas: 90 min.]


Program artystyczny na koncert 90 minutowy, który składa się z utworów inspirowanych folklorem lachów limanowskich, sądeckich, górali polskich oraz słowackich. Muzyka która porwie publiczność do wspólnej zabawy. Podczas koncertu nie zabraknie m. in. takich hitów jak: „Hej hej góralu” który ma ponad 13 mln wyświetleń https://www.youtube.com/watch?v=Ww9dp0XFNTs , „Sarna” , „Marysia” ,,Zakopianka”,  ,,Baciarka”, „Karcmarecka” czy też „Góralskie życie”. Zespół występuje w swoich specjalnie zaprojektowanych strojach, stylizowanych na wzór regionu lachowskiego i góralskiego. Podczas koncertu zostaje utrzymana miła i przyjazna atmosfera z publicznością. Pomiędzy utworami prowadzony jest dialog z publicznością oraz konkursy w których zespół rozdaje upominki dla swoich słuchaczy w postaci gadżetów lub płyt CD. Na zakończenie koncertu oraz potrzebę publiczności zespół wykona bis muzyczny maksymalnie do 2 utworów.

Koncert setowy [Sekcja rytmiczna, wokaliści | 6 os. na scenie | Czas: 5 x 30-45 min.]

Podczas koncertu setowego zostaje stworzony dowolny program artystyczny który uświetni każde wydarzenie kulturalne, spotkanie biznesowe czy też imprezę okolicznościową. Ilość setów jest jednostką ruchomą do ustalenia według życzeń klienta. Repertuar jest dostosowany do każdej okazji. Zespół jest otwarty na każdą propozycje i uwzględnia wszelakie życzenia słuchaczy. Nie zabraknie różnorodności utworów począwszy od góralskiej muzyki, biesiadnej, disco polo czy też znanych i lubianych polskich piosenek. W muzycznym secie można porwać się również w mocnych rockowych brzmieniach. Koncert setowy proponujemy na eventy oraz imprezy zamknięte gdzie każdy słuchacz znajdzie coś dla siebie oraz będzie miał możliwość oddania się całkowicie dynamicznym brzmieniom muzyki podczas tańca.

Iwona Cichoń – wokalistka, skrzypaczka, saksofonistka

Grzegorz Gąsiorekwokalista, saksofonista, klarnecista

Sławomir Tokarzwokalista, gitarzysta, trębacz

Bartłomiej Hodurekkonferansjer, wokalista, klawiszowiec

Stanisław Niewolskibasista

Józef Niewolskiperkusista

 

WYMAGANIA

Wymagania są dostosowane do wyboru przez Państwa rodzaju koncertu

Koncert klasyczny [Sekcja rytmiczna, wokaliści | 6 os. na scenie | Czas: 90 min.]

Podstawowymi wymaganiami to nagłośnienie muzyczne oraz oświetlenie które musi zapewnić organizator koncertu. Aby zapoznać się z dokładnymi wymogami zapraszamy do kontaktu z Nami a wyślemy przykładową umowę. Do porania na stronie znajduje się również rider techniczny w którym zawarty jest szczegółowy opis wymagań odnośnie nagłośnienia oraz ustawienia muzycznego zespołu.

Koncert setowy [Sekcja rytmiczna, wokaliści | 6 os. na scenie | Czas: 5 x 30-45 min.]

W zależności od typu imprezy zespół dysponuje swoim nagłośnieniem oraz oświetleniem. Po wcześniejszych ustaleniach podpisywana jest umowa którą zespół może wysłać na e-mail do zapoznania się z minimalnymi wymogami.

CENA

Aby uzyskać informacje na temat stawki za wybrany koncert oraz dostępnych terminów skontaktuj się z nami. Wedle życzenia wystawiamy faktury lub rachunki (w przypadku umów o dzieło).

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Bartłomiej Hodurek 781094911 (wesela, imprezy zamknięte, oświetlenie)

Sławomir Tokarz 500281401 (nagrania dźwiękowe, nagłośnienie, faktury)

Iwona Cichoń 511003808 (imprezy otwarte, koncerty, marketing)

e-mail: kontakt@zespolmila.pl