Zespół

Poznaj nasz zespół

Emilia Kęska

gitara basowa, puzon
Kobieta grająca na gitarze basowej? Tak zgadza się! Od samego początku istnienia zespołu odpowiedzialna jest za linię basową i jeśli coś „dudni” na scenie to znaczy że Emilia gra. Dobrze słyszy w zakresie 41,2-196 Hz. Poza muzyką bardzo kocha dzieci. Jest oddaną i kochającą matką. Marzyła założyć własne przedszkole muzyczne mimo iż kierunek studiów jakie ukończyła nie ma nic wspólnego z wychowywaniem dzieci. Dobrze czuje się jako osoba która kontroluje, planuje oraz realizuje. Logistyka to jej przyszłość. Mamy nadzieje że po raz kolejny udowodni to że kobieta może świetnie radzić sobie w wymagającym zawodzie.

Grzegorz Gąsiorek

saksofon tenorowy, klarnet
Kocha muzykę ludową, ponieważ na takiej muzyce właśnie się wychował. Nie ma poleczki której by nie zagrał tym bardziej kiedy w rękach ma klarnet. Można nazwać go mistrzem klarnetu. Kto by pomyślał że gdyby nie muzyka to w przyszłości został by drugim „Kubicą”. Interesuje się motoryzacją a w szczególności wyścigami. Sam kiedyś chciałby wystartować w Formule F1. Trzymamy kciuki bo to jego ambitny plan na przyszłość.

Iwona Cichoń

skrzypce, saksofon altowy
Nie boi się wyzwań i na wyzwanie kolejnego instrumentu „podeszła” z uśmiechem na twarzy. – A więc takim sposobem do jej instrumentów dołączyła gitara. Nazwanie ją artystką muzyczną to zdecydowanie za mało. Nikt z Was nie wie że bardzo mocno spełnia się poetycko. Pisze wiersze oraz tworzy własne piosenki. Większość swojej twórczości literackiej i jak muzycznej chowa w przysłowiowej szufladzie, ale kto wie. Miejmy nadzieje że jest twórczość ujrzy światło dzienne. Marzy o swojej autorskiej płycie solowej i to jest jej ambitny plan na przyszłość.

Bartłomiej Hodurek

klawisze, akordeon
Klawiszowiec i akordeonista, który uwielbia stare disco z lat ’90. Jego specjalnością są marsze i nie ma takiego, którego by nie zagrał na akordeonie. Dobrze czuje się w roli wodzireja i nawet najtrudniejszą sytuację zamieni w żart. Często z tych swoich żartów potrafi popłakać się do łez. Interesuje się motoryzacją, stąd też często zmienia samochody, ale zawsze jest wierny BMW. Tym razem za swój cel obrał BMW i8. Ma wiele szalonych pomysłów na przyszłość, którymi zaskakuje wszystkich dookoła, ale za marzenia się nie płaci, dlatego często buja w obłokach.

Sławomir Tokarz

gitara solowa, trąbka
Wierny swojej gitarze i nie zamieniłby jej na żadną inną, chociaż w swojej ręce miał już wiele innych gitar. Dla ciekawskich Musicman Luke 2. Pod taką nazwą znajdziecie go również na instagramie. Bardzo dociekliwie interesuje się nagłośnieniem oraz realizacją dźwięku. Potrafi doszukać się najmniejszego szczegółu. Akustycy już tak mają. Poza muzyką marzy o swojej „produkcji filmowej” ale to na spokojnie. Realizacja filmu to jego ambitny plan na przyszłość.

Marcin Tokarz

perkusja
Swoją grą na perkusji akustycznej ożywia każdy utwór. Nie oszczędza perkusji i bardzo prawdziwie oddaje się w swojej grze ale to właśnie nadaje uroku muzyce. Uwielbia śpiewać i prowadzić każdą biesiadę. Gdyby nie perkusja to zamiast pałek miałby w ręce ciupagę. Kto wie może w przyszłości wykorzysta swoje umiejętności i spełni się w roli drużby weselnego. Jego dynamika ma dużo wspólnego z elektryką. Prądu w zespole się nie boimy! To dzięki niemu bo jest od tego fachowcem. Prąd stały, zmienny czy też przemienny to dla niego pestka. Jeśli potrzebujecie dobrze zrobiony prąd to tylko on. My polecamy.